FELHÍVÁS

A Széchenyi István Egyetem Tudományos és Művészeti Diákköri Tanácsa és Hallgatói Önkormányzata

2017. november 22-én

Tehetségnappal egybekötött
Tudományos és Művészeti Diákköri Konferenciát
rendez hallgatói számára.

A TMDK-ra való jelentkezés feltételei:

• TMDK dolgozatot bármilyen témában lehet írni. A tanszéki témaajánlatok INNEN elérhetőek.
  • A TMDK dolgozat tartalmi részének formai követelményei megegyeznek a vonatkozó tudományterület OTDK szekciófelhívásában szereplő előírásokkal. Jelenleg a 2017-es OTDK felhívásait lehet alapul venni: http://otdk.hu/hu/szekcio-felhivasok
    dolgozat előlapján tüntessétek fel a következőket: név, szak – szakirány, évfolyam, konzulens neve és beosztása, dolgozat címe .
  • Elektronikus pályázati űrlap kitöltése a tdk.sze.hu oldalon: Jelentkezés/ Téma ajánlása.
  • Fél oldal terjedelmű (szóközökkel min. 1300, max. 2000 karakter) összefoglaló, azaz absztrakt elkészítése, az online jelentkezési felületre való feltöltése. (Minta-absztraktok letöltése)
  • Kész dolgozat feltöltése az elektronikus rendszerbe (ahol a jelentkezés is történt), valamint 1 nyomtatott, spirálozott példányban az illetékes Kari TMDK felelősnél.

Jelentkezési határidő:
2017. november 2. 24:00
A jelentkezési határidő lejárta után leadott jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni!

Dolgozat leadási és feltöltési időszak:
2017. november 2. - 2017. november 8. 24:00
A határidő lejárta után nincs lehetőség dolgozat leadására, a rendszert lezárjuk!

A konferenciával a 2019-es Országos Tudományos Diákköri Konferenciára lehet jogosultságot szerezni.

A konferenciával kapcsolatos bármely kérdés esetén böngésszék a Gyakran Ismételt Kérdések (TMDK GYIK) menüpontot, vagy keressék a kari TMDT felelősöket, illetve Rákli-Szabados Esztert a szabados@sze.hu e-mail címen.

További információ: https://www.facebook.com/SZETMDK

TMDK képzés - Dolgozat felépítése 2017. október 18. 17:00 - 18:30